o nas

Misja Naszej Firmy

W Naszej Pracowni wierzymy w architekturę. Dzięki dobrej architekturze – dobrze zaprojektowanemu budynkowi zarówno życie mieszkańców oraz najbliższe otoczenie jak i świat staną się lepszym miejscem. Wierzymy, że w budynkach zaprojektowanych przez Nas ludziom będzie żyło się lepiej.
Kto zna potrzeby lepiej niż Ty sam? Opowiedz nam o nich a my dopasujemy rozwiązania do Twoich potrzeb.

Nasza Firma

11 lat – tyle czasu zleciało od dnia kiedy zrodziła się pierwsza myśl o utworzeniu własnej pracowni architektonicznej. W marcu 2019 roku minął 11 rok założenia pracowni, i czas zmian- przekształcenia dwóch działalności w sp. z o. o.

Ostatnie lata to lata projektowania obiektów, zdobywania doświadczeń, nadzorowania budów, odbiorów i niezliczone ilości spotkań, zawarcia nowych znajomości…

Spółka, którą zarządzamy a w której w wolnych chwilach projektujemy, to profesjonalna pracownia posiadająca zespół projektantów uprawnionych i doświadczonych oraz posiadających członkostwo we właściwych izbach zawodowych a co za tym idzie ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej oraz wyuczony zawód.

Pracujemy na legalnym oprogramowaniu i posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej. Przez lata zaufało nam wiele instytucji publicznych, firm oraz grono osób szukających pomocy w realizacji swoich zamierzeń budowlanych. I MARZEŃ

Na liście realizacji są obiekty tj. przedszkola, szkoły, ośrodki pomocy społecznej, termomodernizacje, bardzo kiedyś popularne domy weselne, boiska, siłownie pod chmurką, obiekty pod ścisłą ochroną konserwatorską, domy, domy w zabudowie bliźniaczej, w zabudowie szeregowej, wnętrza i ogrody.

Projektowanie

Gdzie rodzą się projekty? – w głowie, najczęściej w zaciszu własnego domu i ogrodu. Atmosfera biurowa nas przytłacza, zapach tuszu i papieru no cóż chyba każdego usypia. Nas też…

Projekty dopasowane są zawsze do budżetu i wymagań inwestora, wykonane zgodnie z warunkami technicznymi i z pozwoleniem na budowę. Nasi Inwestorzy mają kontakt z nami, a także projektantami branżowymi przez cały proces administracyjny, a później podczas budowy i rzadko kiedy zostają sami, chyba że tego właśnie chce 😉

Każdy projekt nawet najpiękniejszy bez dopasowania do działki nie ma najmniejszego sensu właśnie dlatego zawsze spotykamy się z Inwestorami na działce. Analizujemy dokumenty oraz możliwość najlepszego wykorzystania działki. Pierwsze szkice są wykonane zawsze ręcznie, później powstaje koncepcja na rysunkach komputerowych a następnie tworzona jest bryła trójwymiarowa, która kończy etap koncepcji. Później rodzi się projekt budowlany, który na każdym etapie uzgadniany jest z Inwestorem, oferujemy również usługę kosztorysową oraz nadzór autorski na budowie i usługę kierownika budowy. Procedura administracyjna o pozwolenie na budowę to również nasze zadanie więc dla osób którym zależy na uniknięciu administracji mam dobrą wiadomość – zrobimy to za was.

Realizacje

Na stronie prezentujemy tylko niektóre najnowsze nasze projekty, które są zrealizowane lub w trakcie realizacji.

Wierzymy w czystość formy, która nawet bez ściennych okładzin i dodatków wygląda ponadczasowo. Jeśli swoje oczekiwania przekażemy Architektowi, a później się tego trzymamy to możemy wspólnie osiągnąć wyjątkowy efekt.

_________________________________

mgr inż. architekt Katarzyna Krawontka

mgr inż. architekt Łukasz Krawontka

Media o nas.

Murator

Murator Dom elastyczny

Kronika Krakowska